o firmie
Wypożyczalnia Samochodów ALEX oferuje szeroką gamę nowoczesnych samochodów OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH oraz BUSÓW.

Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz transportu.

Zadzwoń, a my dołożymy wszelkich starań, wykorzystując nasze doświadczenie, aby wybrać dla Ciebie auto najlepiej dostosowne do Twoich aktualnych potrzeb.

+48 605 951 005
Firma Auto – Centrum Szulc powstała w 1998 roku i od tego czasu zaopatruje w nowoczesne samochody klientów z całej Polski i jak zagranicy. Ponad 3 tys. sprzedanych aut i zadowolonych klientów pozwala nam mówić o dużym doświadczeniu w branży motoryzacyjnej.

Dbając o kompleksową obsługę naszych klientów i wychodzenie naprzeciw ich potrzebom otworzyliśmy Wypożyczalnie Samochodów Alex.
Dzięki indywidualnej obsłudze każdego z Państwa, wysokiej jakości oferowanych usług oraz przystępnym cenom, zyskaliśmy uznanie wśród Klientów. Cenimy sobie szybką, bezproblemową obsługę oraz bezpieczeństwo i wygodę Klienta. Dokładamy również wszelkich starań, by dostępne w naszej ofercie samochody były w pełni sprawne i spełniały oczekiwania, a usługa wynajmu była jedną z najbardziej korzystnych w całej branży.

Współpraca z nami to oszczędność czasu i pieniędzy, maksymalny komfort oraz możliwość skorzystania z indywidualnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb.

W swojej ofercie posiadamy cały wachlarz pojazdów w zależności od zastosowania. Polecamy zarówno małe auta osobowe, pojazdy rodzinne, jak również samochody transportowe czy nawet ciężarówki z lawetami.

Poza wypożyczaniem samochodów osobowych i dostawczych, proponujemy także wynajem długoterminowy oraz auta zastępcze z OC sprawcy wypadku.

Nasze samochody są objęte pełnym ubezpieczaniem i posiadają opiekę Assistance.

Abyście mogli Państwo poznać pełną ofertę naszej firmy, na niniejszej stronie internetowej zamieściliśmy wszelkie informacje o działalności – pozwoli to nie tylko na łatwy wybór pojazdu, ale również poznanie warunków wynajmu.